O WYDARZENIU
"2018 Investment Summary"

To już czwarta odsłona wyjątkowej inicjatywy dwóch prestiżowych organizacji rynku finansowego: Izby Zarządzających Funduszami i Aktywami oraz CFA Society Poland, w wersji wieczornego spotkania o charakterze klubowym (poprzednie wieczory miały miejsce w lokalizacjach: Mysia 3, Warsaw Spire i Reduta Banku Polskiego).

Dzięki naszej współpracy możemy zaoferować uczestnikom instytucjonalnym i indywidualnym ekspertom udział w tym niezwykłym wydarzeniu, skierowanym do środowiska inwestycyjnego, gdzie rokrocznie gromadzi się około 250 osób.

Investment Summary to spotkanie profesjonalistów należących do obu naszych organizacji oraz zaproszonych gości z szerokiego rynku finansowego. Po krótkiej części oficjalnej zaproszeni goście będą mieli czas na rozmowy kuluarowe, nawiązywanie relacji oraz dobrą zabawę.

CZAS I MIEJSCE

21 czerwca, czwartek

Level 27 to stylowa przestrzeń znajdująca się na 27 piętrze w samym sercu Warszawy, w wieżowcu Millenium Plaza, przy Placu Zawiszy. Klub ma powierzchnię  kilkuset metrów kwadratowych oraz przestronny, otwarty taras. Przestrzeń klubowa została zaaranżowana w nowoczesnym stylu, co nadaje wnętrzu niepowtarzalny klimat. Z 27. Piętra roztacza się niezwykły widok na panoramę miasta.

 

 

 

PROGRAM

Noc pełna wrażeń

19:00-19:40 Rejestracja gości, welcome drink, bufet

19:40-20:00 Część oficjalna

Przywitanie Gości przez gospodarzy, wystąpienia przedstawicieli Partnerów Gali

20.00 – 01.00 Część nieoficjalna, atrakcje wieczoru, networking, bufet 


 

 

POPRZEDNIA GALA
Poprzednia gala Summer Investment Summary odbyła się w nowo otwartym wieżowcu Warsaw Spire.

FORMULARZ REJESTRACYJNY

Dla prawidłowego wypełnienia formularza konieczne jest wypełnienie pól oznaczonych (*)

ORGANIZATORZY
DBAJĄ O ORGANIZACJĘ EVENT'ÓW

Stowarzyszenie CFA Society Poland powstało w 2004 roku i jest jednym z najmłodszych stowarzyszeń członkowskich międzynarodowego CFA Institute. CFA Society Poland rozpowszechnia i realizuje najwyższe standardy etyczne oraz edukacyjne w zakresie działań branży inwestycyjnej w Polsce. CFA Society Poland jest stowarzyszeniem skupiającym profesjonalistów, mających związek z szeroko pojętym dokonywaniem inwestycji i zarządzaniem finansami. Obecnie stowarzyszenie zrzesza prawie 550 członków. Prawie 2000 kandydatów jest w procesie egzaminacyjnym.

Kontakt:
Monika Grabek
Executive Director

Tel.: +48 668 870 211
Email: monika.grabek@poland.cfasociety.org
www.cfapoland.org

Izba Zarządzających Funduszami i Aktywami reprezentuje środowisko funduszy inwestycyjnych, wspiera ich rozwój w Polsce, upowszechnia wiedzę o funduszach, opracowuje standardy związane z działalnością funduszy oraz propaguje ideę oszczędzania długoterminowego przy wykorzystaniu produktów rynku kapitałowego. Za kilka miesięcy reprezentacja rynku funduszy obchodzić będzie swoje 20-lecie. W funduszach inwestycyjnych w Polsce na koniec września 2017 roku zgromadzone było ponad 263 miliardy zł.

Kontakt:
Ewa Madej
Dyrektor ds. Komunikacji

Telefon komórkowy: +48 783 590 814
Email: emadej@izfa.pl
www.izfa.pl

PARTNER HONOROWY
PARTNER MEDIALNY
PARTNER MEDIALNY
PARTNER STRATEGICZNY
PARTNER HONOROWY